Kultura, Brno - Akce BVV
Divadlo Radost
Bratislavská 32, Brno
Hromadné objednávky, předprodej: Divadlo Radost
Bratislavská 32: po-pa 8:00 - 12:00 a 12:30 - 16:30 Tel: 545 321 273, 545 211 583
Cejl 29: po-pa 8:00 - 18:00, neděle 9:00 - 18:00
23.4.,
8:30 a 10:30
Kytice
24.4.,
9:00
Špalíček veršů a pohádek
24.4.-25.4.,
8:30 a 10:30
O líné babičce
24.4.,
9:00
O nezbedné kometě
25.4.-26.4.,
9:00
Špalíček veršů a pohádek
25.4.-26.4.,
9:00
O nezbedné kometě
26.4.,
9:00
O líné babičce
28.4.,
10:00 a 14:30
Mach a Šebestová
29.4.,
10:00
Bylo nás pět
29.4.-30.4.,
16:30
Kao a Maki
30.4.,
9:00
Jen počkej, hlemýždi!
30.4.,
8:30 a 10:30
Krkonošské pohádky
15.5.-16.5.,
9:00
Jen počkej, hlemýždi!
17.5.,
10:00
Bylo nás pět
19.5.,
10:00
O perníkové chaloupce
20.5.,
8:30 a 10:30
O perníkové chaloupce
21.5.-23.5.,
8:30 a 10:30
Kytice
24.5.,
10:00
Limonádový Joe
26.5.,
10:00
Pipi Dlouhá punčocha
27.5.,
10:00
Strakonický dudák
28.5.-29.5.,
8:30 a 10:30
Mach a Šebestová
30.5.-31.5.,
10:00
Beatles
kino Lucerna
Žabovřesky, Minská 19, Brno 616 00, tel.: 549 247 070, www.kinolucerna.info
14.9.,
16:30
Pat a Mat znovu v akci (digital format - dabing)
15.9.-16.9.,
16:00
Úžasňákovi 2 (digital format - dabing)
15.9.-16.9.,
14:00
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (digital format - dabing)
21.9.,
16:15
Příběh koček (digital format - dabing)
22.9.-23.9.,
13:45
Kubík hrdina (digital format - dabing)
22.9.-23.9.,
15:45
Úžasňákovi 2 (digital format - dabing)
27.9.,
16:00
Úžasňákovi 2 (digital format - dabing)
28.9.-29.9.,
14:00
Příběh koček (digital format - dabing)
30.9.,
14:00
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (digital format - dabing)
5.10.,
16:00
Příběh koček (digital format - dabing)
6.10.-7.10.,
14:00
Yeti: Ledové království (digital format - dabing)
12.10.,
16:00
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (digital format - dabing)
13.10.-14.10.,
14:00
Vilík: Rychle a vesele (digital format - dabing)
13.10.-14.10.,
16:00
Yeti: Ledové království (digital format - dabing)
20.10.-21.10.,
14:00
Yeti: Ledové království (digital format - dabing)
24.10.,
16:15
Yeti: Ledové království (digital format - dabing)
29.10.-30.10.,
14:00
Yeti: Ledové království (digital format - dabing)
9.11.,
16:15
Vilík: Rychle a vesele (digital format - dabing)
11.1.,
16:00
Mimi a Líza a tajemství vánočního světýlka (digital format - dabing)
12.1.-13.1.,
13:45
Pat a Mat: Zimní radovánky (digital format - dabing)
18.1.,
16:15
Pat a Mat: Zimní radovánky (digital format - dabing)
19.1.-20.1.,
13:45
Sněhová královna v Zemi zrcadel (digital format - dabing)
26.1.-27.1.,
16:00
Raubíř Ralph a internet (digital format - dabing)
26.1.-27.1.,
13:45
Asterix a tajemství kouzelného lektvaru (digital format - dabing)
22.2.,
16:00
Raubíř Ralph a internet (digital format - dabing)
23.2.-24.2.,
13:45
Lego příběh 2 (digital format - dabing)
23.2.-24.2.,
16:00
Jak vycvičit draka 3 (digital format - dabing)
1.3.,
16:15
Ovečky a vlci (digital format - dabing)
8.3.,
16:30
Pat a Mat: Zimní radovánky (digital format - dabing)
9.3.-10.3.,
14:00
Psí veličenstvo (digital format - dabing)
15.3.,
16:00
Raubíř Ralph a internet (digital format - dabing)
16.3.-17.3.,
14:00
Psí veličenstvo (digital format - dabing)
22.3.,
15:45
Lego příběh 2 (digital format - dabing)
23.3.-24.3.,
14:15
Psí veličenstvo (digital format - dabing)
23.3.-24.3.,
16:15
Kouzelný park (digital format - dabing)
29.3.,
16:00
Jak vycvičit draka 3 (digital format - dabing)
30.3.-31.3.,
16:00
Jak vycvičit draka 3 (digital format - dabing)
30.3.-31.3.,
14:00
Kouzelný park (digital format - dabing)