• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

čtvrtek 19.07.2018, Čeněk
zpět na úvodní stranu

Zpravodajství pro podnikatele

Zdroj: Brněnský deník - Podnikání

Dům psího utrpení a dvoujazyčná likvidace gigantického burgeru: videa dne

Videosouhrn 17. července 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 17. července 2018.


Tři šelmy na útěku a zbytečná smrt pod koly expresu: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 16. července 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 16. července 2018.


Klid v Brně nepřeje podnikům, na tržbách se projevuje odchod studentů

Ilustrační foto.Brno /INFOGRAFIKA/ – Zatímco lidé bydlící v Brně celý rok si díky odchodu většiny studentů na prázdniny oddychli od někdy až příliš velkého ruchu, provozovatelé podniků mají mnohdy opačné pocity. A přemýšlí, jak výpadky ve výdělku nahradit.


Školní spoj ve stromě a kosení jako české tchai-ťchi: zhlédněte videa víkendu

Videosouhrn 13.–15. července 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 13. až 15. července 2018.


Rozřezávání padlého Gottwalda a pomoc za všechny peníze: zhlédněte videa dne

Videosouhrn 12. července 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 12. července 2018.


Zkáza atraktivního lesa a premiéra Valašského muzigálu: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 11. července 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 10. července 2018.


Drahá koupel v barokní památce a ze Slaného Benátky za 20 minut: videa dne

Videosouhrn 10. července 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 10. července 2018.


Záchrana psů z pekla a 1877 metrů silnice za 40 let: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 9. července 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 9. července 2018.


Letadélko podpálilo pole a ze silnice se stala sjezdovka: videa víkendu

Videosourhn 7.–8. července 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 7. až 8. července 2018.


Kraj podpoří prodejny v malých obcích, aby nezanikly

Maloobchod. Ilustrační foto.Jižní Morava – Pečivo, zeleninu i drogerii si mohou v jediném obchodě koupit obyvatelé Nesvačilky na Brněnsku. Aby provoz fungoval, musí na něj přispívat obec desítkami tisíc. Letos ji pomůžou i dotace z Jihomoravské kraje.


Léto mazlíčků: hotel se o dovolené postará třeba i o kozy

Ilustrační fotoBrno /ANKETA/ - V Brně přibývá lidí, kteří potřebují pohlídat své miláčky v létě. O křečky i papoušky se postarají speciální hotely. Stále častěji se objevují i nové weby propojující majitele se zvířecími chůvami.


Na dovolenou si půjčilo 11 procent Čechů. Experti před úvěry na „zážitky“ varují

Letiště. Ilustrační foto./INFOGRAFIKA PO KRAJÍCH/ Když už se lidé kvůli prázdninovému pobytu zadluží, tak nejčastěji do deseti tisíc.


Potraviny, drogerie, řeznictví. Obyvatelé Šlapanic nakupují v novém středisku

Ilustrační fotoŠlapanice - Potraviny, drogerii či chovatelské potřeby nakoupí lidé ze Šlapanic na Brněnsku v novém nákupním středisku. Poprvé do něj lidé po zhruba devíti měsících stavby vkročili minulý týden.


Laciný dealer pervitinu a smrtelný skok dospělého s dítětem: zhlédněte videa dne

Videosouhrn 29. června 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 29. června 2018.


Levandule v kurzu. Dává vůni čokoládě nebo repelentům

Farma ve Starovičkách vyrábí z levandulí různé výrobky.Jižní Morava – Jako ve francouzské Provence to vypadá při pohledu na pole ve Starovičkách na Břeclavsku. Levandulová farma tam pěstuje na třech a půl hektarech asi sedmašedesát tisíc sazenic levandulí. „Když jsme začínali v roce 2014, měli jsme čtyřicet tisíc sazenic levandule lékařské. Postupně dosazujeme další. V Provence mají jedinou výhodu: mořský vzduch, který přináší vlhkost,“ porovnal farmář a majitel farmy Stanislav Bíza.


Nejrychlejší létající tanker a výhružky smrtí kvůli čokoládám: videa dne

Videosouhrn 28. června 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 28. června 2018.


Demolition man ve škole a les plný válečné munice: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 25. června 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 25. června 2018.


Legální i zcela ilegální autohoničky a mexické sukně ve Strážnici: videa víkendu

Videosouhrn 23.–24. června 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 23. až 24. června 2018.


Proměna Tesca: kanceláře můžou v budoucnu nahradit byty pro studenty

Ilustrační foto.Brno - Bývalé Tesco v brněnském Dornychu plní nové obchody. Ve zbytku budovy mohou kromě nových kanceláří vzniknout i malé byty určené pro mladé lidi, především studenty.


Historicky první jaderná svatba a od císařpána k bolševikům: zhlédněte videa dne

Videosouhrn 22. června 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 22. června 2018.


Bagr v kině a marihuanové stanové městečko ve vile: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 21. června 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 21. června 2018.


Sloni na špacíru, jak se chová jídlo a hvězdný Ringo Starr: zhlédněte videa dne

Videosouhrn 20. června 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 20. června 2018.


55 tisíc lidí, od dělníků po IT specialisty. Pracujících cizinců stále přibývá

Ilustrační foto.Jižní Morava – Šestatřicetiletý Alexandr Pospelov se narodil v Petrohradu. Za prací však zamířil bezmála dva tisíce kilometrů od domova. V Blansku žije s rodinou už přes sedm let. „Dostal jsem zajímavou nabídku od ČKD Blansko. Ve stejném oboru, jako jsem pracoval u konkurenční firmy v Rusku. Jsme zde s rodinou spokojení. Pokud bude práce, zůstanu,“ řekl muž, který se živí jako projektant. Na jihu Moravy pracuje v současnosti podle statistik úřadu práce legálně celkem pětapadesát tisíc cizinců.


Dvě nuly pod Hradem a strašidelná perníková ruina: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 19. června 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 19. června 2018.


Rozšířená realita v žaláři a dobře skrytá marihuana pro Poláky: videa dne

Videosouhrn 18. června 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 18. června 2018.Aktuální ceny akcií a komodit

Akcie Burza

PX50 změna {value}%
PK30 změna {value}%
ČEZ změna {value}%
KB změna {value}%
O2 změna {value}%
UNIPET změna {value}%
Kakao změna {value}%
Cukr změna {value}%
Bavlna změna {value}%
Stříbro změna {value}%
Platina změna {value}%
Ropa změna {value}%
Uhlí změna {value}%
Zlato změna {value}%

 

Ekonomické rubriky KamvBrne.cz

Inzerce na www.kamvbrne.cz

Kurzovní lístek

Vlajka meny EUR EUR = změna {value}%
Vlajka meny GBP GBP = změna {value}%
Vlajka meny USD USD = změna {value}%
Vlajka meny IDR IDR = změna {value}%
Vlajka meny RUB RUB = změna {value}%

kompletní kurzovní lístek

Inzerce na www.kamvbrne.cz

Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012