• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

pondělí 15.10.2018, Tereza
zpět na úvodní stranu

Zpravodajství pro podnikatele

Zdroj: Brněnský deník - Podnikání

Stromy pro Olgu Havlovou a pomník pro dávno padlého nepřítele: videa víkendu

Videosouhrn 13.–14. října 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 13. až 14. října 2018.


Nový trend v obchodech? Nakoupí do svého, nepotřebují jednorázové obaly

Bezobalová prodejna. Ilustrační fotoJižní Morava – Police plná barelů s moukou, luštěninami či kořením. Zákazníci si nabírají lopatkou zboží do svých pytlíků a sklenic. Tak vypadají typické bezobalové obchody, které přibývají i na jihu Moravy. Nabízejí ekologickou alternativu k běžnému nakupování. První bezobalový obchod otevřou do konce října i v Břeclavi.


EET v papírové podobě? Stát uleví drobným podnikatelům

EET, ilustrační foto.Málo zákazníků, složitá administrativa, vysoké náklady. Tak často vypadá podnikání na české vesnici. V mnohých z nich museli kvůli tomu stávající provozovatelé zavřít obchody a místním starostům se nedaří najít náhradu.


Náročné putování maličké kudlanky i olbřímího klavíru: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 10. října 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 10. října 2018.


Koaliční salto v Brně a mačeta proti zlodějům šály: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 9. října 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 9. října 2018.


Ztracení turisté v Krumlově a nové kolo pro elektrárnu: zhlédněte videa dne

Videosouhrn 8. října 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 8. října 2018.


Vítězové a poražení senátních a komunálních voleb: volební videospeciál

Volební videospeciál DeníkuPodívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v průběhu uplynulých komunálních voleb a prvního kola voleb do Senátu.


Únos přímo z parketu a starosta, který ztratil řeč: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 4. října 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 4. října 2018.


Nakoleon pro slavkovské cyklisty a sen o chrámu hudby na Vltavské: videa dne

Videosouhrn 3. října 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 3. října 2018.


Masaryk z rukou robota a pozření nejpálivější papričky světa: videa dne

Videosouhrn 1. října 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 1. října 2018.


Motorkář sloužící mši na parkovišti a rekordní jedlík bez příboru: videa dne

Videosouhrn 27.–30. září 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 27. až 30. září 2018.


Platba kartou je v trendu. Lidé jí platí drobnosti, třeba pouhou kávu

Platba kartou. Ilustrační fotografie.Brno /ANKETA/ - Každý den platí Dominika Jurášová z Brna kartou. Je to pro ni pohodlnější, než hledat bankovky a mince v peněžence. Podle průzkumu agentury Ipsos pro KB SmartPay používá platební kartu při každém nákupu asi šedesát procent Brňanů. Naopak obchody, kde lidé platit kartou nemohou, přichází o každého třetího zákazníka.


Zeman jako polarizátor a porod na zkoušku: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 26. září 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 26. září 2018.


Světová jednička ve výrobě motorových brzd otevře továrnu u Brna, první v Evropě

Ukázkové vozidlo firmy Jacobs Vehicle SystemsBrno - Americká firma Jacobs Vehicle Systems otevře příští rok továrnu v průmyslové zóně v Modřicích u Brna. Půjde o první závod společnosti v Evropě, ročně by se v něm mělo montovat kolem 100 tisíc motorových brzd pro těžká nákladní vozidla světoznámých značek. Firma, která je ve svém oboru světovým lídrem, nyní vyrábí v domovských Spojených státech a v Číně.


Plavání s policejními želízky a vrhání slaměného balíku v sukni: videa víkendu

Videosouhrn 22.–23. září 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 22. až 23. září 2018.


Požár kulturního stánku a co všechno chybí Praze: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 19.–21. září 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 19. až 21. září 2018.


Bikrosová dráha místo odpadků a zloděj, co se s okradeným hádá: videa dne

Videosouhrn 18. září 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 18. září 2018.


Nejsou lidi. Stavby na jihu Moravy se zpožďují o měsíce

Ilustrační foto.Jižní Morava – Na opravený besední dům si musí počkat déle obyvatelé Ivančic na Brněnsku. Kvůli výběru stavební firmy se rekonstrukce posunula o tři měsíce. Na vině je nedostatek lidí ve stavebnictví. Na jihu Moravy chybí kvůli nízké nezaměstnanosti i více stavebním zakázkám.


Opilý narkoman na motockylu a požár v ostravském Albertu: zhlédněte videa dne

Videosouhrn 17. září 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 17. září 2018.


Standardní osobní rozvoj? Ne. Tohle jsou autentické příběhy, které vás posunou

Veronika Kašáková se svým bratrem Karlem společně strávili v dětském domově 16 let.Letos v září kromě povinné školní docházky odstartoval i neziskový projekt Škola průserů, který mění úhel pohledu na náročné životní situace. V pořadu se vystřídá hned několik známých a inspirujících osobností z různých odvětví. Ti všichni se s vámi podělí o nejnáročnější situace ze svých životů ale taky o to, jak se z nich dostali a co si z toho vzali dál do života.


Pochod za zdravé chlapy a zachráněný mlýn v obležení: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 14. září 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 14. září 2018.


Recept na zapékaný efedrin a zmlácení prodavačky pro pár cigaret: videa dne

Videosouhrn 13. září 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 13. září 2018.


Lesy na odpis. K suchu se přidal kůrovec, cena dřeva strmě letí dolů

Ilustrační foto.Jižní Morava – K nedostatku vody, který trápí lesy na jižní Moravě už několik let, se přidal zákeřný lýkožrout smrkový. Smrkové porosty podle lesníků ničí ve velkém více než jindy. Kůrovcové kalamitě totiž nahrává teplé a suché počasí.


Opilí, drzí i sebemrskačští řidiči a smrt krásných kachen: zhlédněte videa dne

Videosouhrn 10. září 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 10. září 2018.


Nezaměstnaných v kraji je stále stejně. Přes jednatřicet tisíc

Zprostředkování zaměstnání. Ilustrační foto.Jižní Morava /GRAF/ - O sto dvacet lidí bez práce méně než v červenci bylo na konci srpna na jižní Moravě. Nezaměstnanost v kraji tedy zůstává podle nejnovějších údajů Úřadu práce téměř stejná. Bez práce bylo na konci srpna 3,8 procent Jihomoravanů.Aktuální ceny akcií a komodit

Akcie Burza

PX50 změna {value}%
PK30 změna {value}%
ČEZ změna {value}%
KB změna {value}%
O2 změna {value}%
UNIPET změna {value}%
Kakao změna {value}%
Cukr změna {value}%
Bavlna změna {value}%
Stříbro změna {value}%
Platina změna {value}%
Ropa změna {value}%
Uhlí změna {value}%
Zlato změna {value}%

 

Ekonomické rubriky KamvBrne.cz

Inzerce na www.kamvbrne.cz

Kurzovní lístek

Vlajka meny EUR EUR = změna {value}%
Vlajka meny GBP GBP = změna {value}%
Vlajka meny USD USD = změna {value}%
Vlajka meny IDR IDR = změna {value}%
Vlajka meny RUB RUB = změna {value}%

kompletní kurzovní lístek

Inzerce na www.kamvbrne.cz

Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012