• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

čtvrtek 19.04.2018, Rostislav
zpět na úvodní stranu

Zpravodajství pro podnikatele

Zdroj: Brněnský deník - Podnikání

Tajné natáčení Formana, marný pokus o rekord a profesionální zabiják: videa dne

Videosouhrn 17. dubna 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 17. dubna 2018.


Přepadení bazénu, příchod pseudomoru a ochrana žab: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 13. dubna 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 13. dubna 2018.


Tři požáry na jednom místě a záchrana života dívky: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 12. dubna 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 12. dubna 2018.


Horkokrevné Znojmo viděné dvojmo a bagrování u Bristolu: zhlédněte videa dne

Videosouhrn 11. dubna 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 11. dubna 2018.


Česko za koblihu nekoupíš a okradeni, zatímco spali: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 10. dubna 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 10. dubna 2018.


Nedohodli se. Pozemek v Bystrci, kde měl stát Kaufland, je na prodej

Supermarket Kaufland. Ilustrační fotoBrno – Na prodej je pozemek v brněnské Bystrci, kde investor plánuje již několik let postavit Kaufland. Objevil se na realitním serveru. Bystrčtí zastupitelé i tak budou ve středu rozhodovat o vypsání referenda. Lidé se v něm mají vyslovit, jestli další obchodní dům v městské části chtějí.


Šlechtová s kulometem a pád, který nikdo nepřežil: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 9. dubna 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 9. dubna 2018.


Zahrádky v centru: podnikatelé zápolí s pokyny od památkářů

Do brněnských kaváren a restaurací dorazilo jaro. Majitelé otevírají zahrádky.Brno – S příchodem jara chtěl chystat pro zákazníky vlastní restaurační zahrádku majitel May Day Baru v Dominikánské ulici Jiří Kolář. Nemůže si však pořídit podestu, protože je sklon ulice menší než šest procent, které vyžaduje metodika pro povolování zahrádek. Zastupitel Brna-středu Martin Brym chce proto pravidla zrušit.


Granát ve sklepě i v parku a zloděj, kterého udělala příležitost: videa víkendu

Videosouhrn 7.–8. dubna 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 7. až 8. dubna 2018.


Bučení a řev motorů lákaly na brněnské výstaviště. Začal veletrh Techagro

Na brněnském výstavišti začal v neděli veletrh TECHAGRO, jeden ze tří největších zemědělských veletrhů v Evropě.Brno /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Řev motorů silných zemědělských strojů se prolíná s pronikavým kravským bučení, ovčím bečením i dětským smíchem a zaplňuje v neděli dopoledne brněnské výstaviště. Jeho branami prochází desítky tisíc lidí. Největší zemědělský veletrh ve střední Evropě Techagro začíná.


KVÍZ: Všímáte si aut ve filmech a seriálech? Jak moc znáte ta z českých kousků?

Kvíz.Jestli máte také rádi auta, určitě si jich všímáte i při sledování filmů nebo seriálů. Zvlášť když vozidla často hrají důležité nebo výrazné role. Zajímavé automobily nebo atraktivní a zapamatovatelné scény s nimi samozřejmě najdeme i v československých a českých snímcích či seriálech. Vyzkoušejte si, jak moc se ve spojení světů aut a filmu orientujete.


Zátah na převlečené automaty a záhada zmizelé kamery: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 5. dubna 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 5. dubna 2018.


Masakr v lese, obří vejce a tradiční mrskačka: prohlédněte si videa dne

Videosouhrn 3. dubna 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 3. dubna 2018.


Zetor pokračuje v expanzi na zahraniční trhy. Traktory zamíří i do Vietnamu

Stroje Zetor na veletrhu ILDEX konaném v Ho Či Minově městě.Brněnský výrobce zemědělské techniky Zetor Tractors uzavřel další kontrakt v Asii. Spolupráce s vietnamskou firmou Goldmax zahrnuje dodávky desítek traktorů modelových řad Major, Proxima, Fortera a také Crystal. Společnost o tom informovala ve své tiskové zprávě.


Polonazí lyžaři, hrkači místo budíčku a barvení vajec vědecky: velikonoční videa

Videosouhrn 31. března až 2. dubna 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o velikonočních svátcích 2018.


Rekordní rok tuzemských letišť: Odkud a kam cestovali Češi vzduchem nejčastěji?

Letiště. Ilustrační foto./INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Terminály českých aeroportů prošlo loni více než 16 milionů cestujících. Vděčí za to šlapající ekonomice i dobré bezpečnostní situaci. Žebříčku nejoblíbenějších destinací vévodí Londýn.


Konec pohody bez EET a test, zda mladí mohou být policisty: zhlédněte videa dne

Videosouhrn 28. března 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 28. března 2018.


Příliš rychlý pervitin a záchrana fenky s trubkou na hlavě: zhlédněte videa dne

Videosouhrn 26. března 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 19. března 2018.


Jaro plující po Labi, galaktická vejce a levhartí křest: zhlédněte videa víkendu

Videosouhrn 24.–25. března 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 24. až 25. března 2018.


Smrt posledního nosorožce bílého a hromadné venčení za Marleyho: videa dne

Videosouhrn 20. března 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 20. února 2018.


Požár na dálnici, noc hrůzy v průsmyku a zmrzlí lyžníci: zhlédněte videa dne

Videosouhrn 19. března 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 19. března 2018.


Neplatičů na jižní Moravě ubývá. Hypotéku nezvládá historicky nejnižší počet

Hypotéky. Ilustrační foto.Jižní Morava – Rozvod, nemoc nebo ztráta zaměstnání. I takové mohou být důvody, proč lidé nezvládnou platit úvěry za bydlení. Podle čerstvých dat loni neuhradilo tři a více po sobě jdoucí splátky na bydlení téměř tři tisíce Jihomoravanů. Oproti předchozímu roku jich ubyla více než šestina.


Příjezd Rudé svině, pálení Morany a otevírání Odry v psím počasí: videa víkendu

Videosouhrn 18. března 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 17. až 18. března 2018.


Studentské protesty, Československé jaro 2018 a 126 km/h v obci: videa dne

Videosouhrn 15. března 2018Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 15. března 2018.


Nájmy stánků u Tesca končí. Stánkaři je chtějí prodloužit, Brno-střed je proti

Stánky mezi podchodem pod hlavním nádražím v Brně a obchodním domem Tesco.Brno /FOTOGALERIE/ – Zbylé stánky s oblečením, botami nebo rychlým občerstvením mezi podchodem a obchodním domem Tesco chtějí zrušit radní městské části Brno-střed. Provozovatel deseti stánků firma Kvint má platnou nájemní smlouvu do konce letošního roku. Radní brněnský magistrát vyzvali, aby jim smlouvu neprodlužovalo. Veřejné prostranství chtějí mít čisté a přehledné. „Denně tady prochází několik tisíc lidí a chceme, aby to vypadalo k světu,“ zdůvodnil radní městské části Brno-střed Svatopluk Bartík.Aktuální ceny akcií a komodit

Akcie Burza

PX50 změna {value}%
PK30 změna {value}%
ČEZ změna {value}%
KB změna {value}%
O2 změna {value}%
UNIPET změna {value}%
Kakao změna {value}%
Cukr změna {value}%
Bavlna změna {value}%
Stříbro změna {value}%
Platina změna {value}%
Ropa změna {value}%
Uhlí změna {value}%
Zlato změna {value}%

 

Ekonomické rubriky KamvBrne.cz

Inzerce na www.kamvbrne.cz

Kurzovní lístek

Vlajka meny EUR EUR = změna {value}%
Vlajka meny GBP GBP = změna {value}%
Vlajka meny USD USD = změna {value}%
Vlajka meny IDR IDR = změna {value}%
Vlajka meny RUB RUB = změna {value}%

kompletní kurzovní lístek

Inzerce na www.kamvbrne.cz

Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012