• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

sobota 24.03.2018, Gabriel
zpět na úvodní stranu

Kultura, Brno - Děti a dětské akce

tento týden  | přístí týden  | všechny akce
 


Bongo Brno - rodinný zábavní park

Pražákova 51, Horní Heršpice, Brno, Tel.: 608 500 208, email: bongo@bongobrno.cz , www.bongobrno.cz

1.1.-31.5.,  

Středeční dopoledne pro rodiče s dětmi předškolního věku


Milé maminky, milí tatínkové, středeční dopoledne pro předškoláky a předškolačky, každou středu zas až do konce května 2018 máte možnost  navštívit Bongo během našeho středečního dopoledne, kdy máme otevřeno od 9:30 do 11 hod speciálně pro rodiče s dětmi předškolního věku. Cena vstupného je stejná pro dítě i dospělého, tedy 80 Kč. Děti do 2 let mají vstup zdarma.

Tato akce je automaticky zrušena v den státních svátků a prázdnin (nejen celostátních).

Upozorňujeme, že v hale bývají přitomny dětské kolektivy z mateřských škol nebo rodiče s dětmi z mateřských center.

29.3.-2.4.,  

Velký pátek


 I v letošním roce máme svátek - VELKÝ PÁTEK - i v tento den stejně jako na VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ bude pro vás Bongo otevřeno celý den, od 10-19 hodin.

Celé velikonoční prázdniny, od čtvrtka 29. 3. až do pondělí 2. 4. včetně, můžete navštívit svět pro opičárny vašich dětí a užít si společně sportovně zábavní dopoledne, odpoledne, večery nebo celé dny.
Platí víkendové vstupné.

Těšíme se na vás!

13.4.-14.4.,  

Jarní NOCOVÁNÍ v Bongu


Milý noční dobrodruhu!

Je ti 6-12 let a máš odvahu přespat na úpatí sopky, hned vedle dračí sluje? Pokud ano, zveme tě do našeho zábavního parku Bongo Brno na naše další "Nocování".

Budeme řádit na atrakcích, soutěžit i tvořit. Velké odvážlivce čeká i stezka odvahy nočním Bongem, na které možná potkají i našeho nejhodnějšího Opičáka Bonga. Společně tak přečkáme kouzelnou noc mezi atrakcemi.

Sraz všech dobrodruhů je v pátek 13. 4. 2017 v 17.45 hodin v hale Bongo. Pokud přežijete nástrahy nočního života, vyzvednou si vás rodiče v sobotu 14. 4. 2017 v 9:30 hodin.

Bereme s sebou jen prvních 30 přihlášených dobrodruhů. Přihlášku, kterou si můžete buď vyzvednout na recepci, nebo vytisknout z našich stránek, odevzdejte prosím do 1. 4. 2018. Odevzdáním přihlášky je splatná záloha 250 Kč. Své dítě můžete přihlásit i zasláním přihlášky na skoly@bongobrno.cz. Zálohu je pak nutno zaplatit okamžitě na účet 7798143001/5500, var.symbol – datum narození dítěte. Přihláška je platná vždy až po zaplacení zálohy.

Cena:500,- Kč
V ceně je zahrnuto: večeře, noční mňamka, snídaně, pitný režim po celou dobu pobytu, vstupné do haly Bongo, řádění na všech atrakcích, nepřetržitý dohled a hlídání dětí - pedagogický dozor, večerní soutěže, páteční a sobotní zábavný program, výtvarná dílnička, nocleh v hale a dáreček pro každé dítě DĚTSKÁ DÁRKOVÁ VSTUPENKA NA VÍKEND v hodnotě 199,-.

30.7.-3.8.,  

Příměstský tábor


Vzhůru za dobrodružstvím s Bongo opičákem

Pojďte se s námi vydat na výpravu, při které na vás čeká dobrodružství, výlety do přírody, různé hry a soutěže, řádění na atrakcích, velkým zážitkem bude přenocování v hale Bongo (ve čtvrtek). Na konci čeká každého úspěšného cestovatele i pěkná odměna.

Cena: 2.500,- Kč (stornopoplatek 700,- Kč)

Obědy, malá svačinka, pitný režim, vstup na atrakce v hale Bongo, připravený program, instruktoři, zdravotník + BONGO překvapení. Při Noci v Bongu navíc večeře a snídaně. Hladovějším dětem prosím přibalte každý den svačinku jako do školy na překlenutí doby mezi jídlem.

Termín: 30. 7. - 3. 8. 2018 od 8:00 do 16:00 hod.

Kde: hala BONGO, Pražákova 51, Brno – Heršpice

Program: program začíná v 8:30, scházet se můžeme v hale Bongo již od 8:00 hod. V průběhu tábora budou pro děti připraveny zábavné hry, soutěže, výlety do přírody a za kulturou, opičárny v herně, přenocování (ve čtvrtek). Děti je možné vyzvednout od 15.30 hod. do 16.00 hod. Po vyplnění formuláře „Prohlášení zákonného zástupce“ (tiskopis lze vyzvednout na recepci) může dítě zůstat po skončení táborového dne v herně od 16.-19.hod za příplatek 100 Kč na den.

S sebou: přezůvky, sportovní oblečení do haly i na ven, obuv do přírody, láhev na pití, pláštěnku, opalovací krém a repelent (to vše v jednom batohu), tramvajenku nebo 10 jízdenek na 60 minut, KINEDRYL – pro děti, kterým bývá při jízdě špatně a kopii průkazky pojištěnce. Na noc v Bongu (čtvrtek) přibalit do jednoho samostatného zavazadla spacák, karimatku, pyžamo, hygienické potřeby.

Vyplněnou přihlášku odevzdejte v hale Bongo nebo doručte jinak (poštou na výše uvedenou adresu, mailem na skoly@bongobrno.cz a zálohu 1.700,- Kč uhraďte na recepci nebo převodem na účet 7798143001/5500, var.symbol-rodné číslo dítěte,specif. symbol 20. Doplatek ve výši 800,- Kč uhraďte do 15. 7. 2018. Dítě je zaevidováno jako účastník tábora po úhradě zálohy a odevzdání řádně vyplněné přihlášky. V případě neuhrazení doplatku do stanoveného termínu bude přihláška automaticky zrušena a místo bude uvolněno jinému dítěti.

Kapacita tábora je omezena na 30 dětí, proto neváhejte a přihlaste své děti co nejdříve!!!

Program se může s ohledem na počasí měnit, aktuální informace obdržíte osobně každý den ráno na recepci. Notebooky, přehrávače a jiná elektronika jsou zakázány, narušují program tábora i morálku dětí. Mobilní telefony nedoporučujeme. Nedávejte prosím dětem cenné věci – šperky, drahé hodinky ani vysoké kapesné.

 

Kultura, Brno

  Inzerce na www.kamvbrne.cz

Víte o kulturní akci, která zde není?

 
Jméno:

 

Zprávy z kultury

Zdroj: Brněnský deník - Kultura

Urban Rock: nový festival s hudbou u bazénu

Součástí festivalu Maraton hudby bude letos třídenní hudební projekt Urban Rock. Na brněnské výstaviště chtějí organizátoři v srpnu přitáhnout tisíce lidí. Prvními oznámenými jmény jsou Little Big a Enter Shikari (na snímku).Brno – Už žádná nuda v Brně. S takovým heslem přicházejí organizátoři nové hudební akce na brněnském výstavišti. V srpnu si tam diváci vychutnají hudební lahůdky z celého světa. Třídenní festival Urban Rock ve svém prvním ročníku představí hvězdy ze zahraničí. Kromě atmosféry letního koncertu nabídnou organizátoři také party u bazénu na koupališti Riviéra.

kompletní přehled zpráv z kultury


Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012